Sunies kolekcija

Sunies sandalai – originalios rankų darbo avalynės mados prekės ženklas, atkeliavęs iš Vienos. Kiekvienas iš mūsų turi turėti bent vieną porą batų, kuria slaptai didžiuotumėmės ir laikytume kaip paveldą, tikėdamiesi ji perleisti iš kartos į kartą. Sunies sandalai išsiskiria ne tik savo originaliu dizainu, įmantria gamybos technika bei ilgaamžiškumu, bet taip pat turi unikalią savybę: tai puikus pavyzdys, kaip tradicinis austriškas požiūris į kokybę pagardinamas moderniu pasaulietišku inovacijos prieskoniu, atsiduodančiu egzotikos ir šviežių kokosų aromatu.

Sunies Sandals modeliai yra gaminami rankomis, o užbaigiami skaitmeniniu būdu 3D programoje. Tačiau inovacijos čia nesibaigia: sandalų padai yra pagaminti iš ypač lengvos ir patogios EVA-foam medžiagos. Taigi, užsidėję šiuos batus jausitės kaip basi. Bet tik iš gerosios pusės! Sunies sandalai yra puikūs kelionių draugai, šokių aikštelės kompanionai ar ofiso kolegos. Užsidėję Sunies sandalus, su savimi visada nešiositės dalelę egzotikos. 

Pažadas Žemei ir Jums

Sunies galvoja ne tik apie klientus, bet ir apie planeta Žemę. Brendas dirba tik su 100% perdirbtomis, vandeniui atspariomis ir veganiškomis medžiagomis. Sunies Sandals komanda užtruko du metus, kol išrado ekologiška, kokybišką, tvarią ir vandeniui atsparią medžiagą. 77% sandalų yra pagaminti iš bambuko, cukraus nendrių ir kokoso pluošto. Šis unikalus medžiagų derinys užtikrina minimalią gamtai daromą žalą gamybos bei produkto gyvavimo ciklo metu.