Marc O’Polo

Trys drąsūs, pasaulietiški ir mėgstantys keliauti jauni verslininkai turėjo vieną bendrą savybę: aistrą kokybiškoms medžiagoms bei tvariems produktams. Taip 1967metais Stokholme gimė Marc O’Polo su idėja naudoti tik natūralias medžiagas ir gaminti aukštos kokybės kolekcija.

Marc O’polo jaukių namų kūrėjams siūlo aukštos kokybės antklodes, rankšluosčius, pagalvėles, žvakes ir vazas, puikiai derančias moderniame ar rafinuotame interjere

Marc O’Polo tai daugiau nei brendas – tai kokybės, originalumo ir tvarumo standartas, kuris užtikrina stilių ir komfortą ne tik kasdienėje aprangoje, bet ir namų aplinkoje. 

Jei Marc O’Polo brendas būtų žmogus, jis būtų modernus ateities kurejas su skandinaviška siela, mėgstantis beribį komfortą.

Ar atpažįsti dalelę savęs?

Pažadas Žemei ir Jums

2016 metais Essenza Home ir Marc O’Polo, kartu su 70 partnerių, įskaitant Nyderlandų vyriausybę, pasirašė Nyderlandų susitarimą dėl ECO drabužių ir tekstilės kokybės standartų palaikymo. Nuo tada, Essenza įdiegė akylius procesus, padėsiančius ieškoti kokybės bei tvarumo piktnaudžiavimų gamybos grandinėje.  

Marc O’Polo turi ekologiško standarto sertifikatus (OEKO-TEX, GOTS), kurie užtikrina, kad gaminiuose nebūtų kenksmingų medžiagų, keliančių pavojų sveikatai ir gamtai.