Essenza Home

Prabanga, elegancija ir meilė gyvenimui – šios trys vertybės suteikia Essenza Home išskirtinumo, unikalumo, komforto ir stiliaus jausmą kiekvienam užsukusiam į Essenza namus. Šis visapusiškas brendas neapsiriboja dviem pojūčiais, bet skiria dėmesį spalvoms, skoniams, kvapams ir išskirtinėms patirtims, įkvėptoms gamtos, tradicijų, žmonių ir jų istorijų. Essenza kuria ilgaamžiškas namų tekstilės kolekcijas: chalatus, rankšluosčius, patalynės komplektus, antklodes ir daugiau.

Essenza Home įsitikinimas, kad geriau pirkti mažiau, bet aukštesnės kokybės produktus, jau metų metus diktuoja aukščiausius kokybės standartus. Šis brendas daugiau nei trisdešimt metų kuria ikoniškas namų ir interjero kolekcijas, kurios išsiskiria savo originalumu ir neatsiejamu ryšiu su gamta. 

Pažadas Žemei ir Jums

Essenza Home įsipareigojimas gamtai neapsiriboja sukurtų dizainų įkvėpimu. 2016 metais Essenza Home ir Marc O’Polo, kartu su 70 partnerių, įskaitant Nyderlandų vyriausybę, pasirašė susitarimą dėl ECO drabužių ir tekstilės kokybės standartų palaikymo. Nuo to laiko, Essenza kruopščiai ieško kokybės bei tvarumo piktnaudžiavimų ir sprendžia gamybos grandinėje rastas problemas.